Витоки про iPhone зазв…
Витоки про iPhone зазвичай стосуються камер або продуктивності, але цього разу в центрі уваги — колір. І якщо останні звіти точні, iPhone 18 Pro нарешті відмовиться від яскравих відтінків на користь чогось набагато більш класичного та знайомого.
Згідно зі звітом Macworld, Apple працює над новим фірмовим кольором під назвою Dark Cherry для лінійки iPhone 18 Pro. Уявіть собі глибокий, насичений червоний відтінок, як бургундське вино, — значно стриманіший, ніж минулорічний гучний Cosmic Orange.
Очікується, що цей відтінок замінить Cosmic Orange як головний варіант оздоблення, і він явно схиляється до того преміального, приглушеного естетичного напряму, який Apple останнім часом активно досліджує. Він не намагається кричати про себе, але точно прагне виглядати дорого. Поряд із Dark Cherry Apple, за повідомленнями, тестує ще кілька кольорів: Light Blue, Dark Gray та класичний Silver.

